0
Mika
Praca ze szkłem
Armatura
Produkty specjalne
01 Mika
02 Praca ze szkłem
03 Armatura
04 Produkty specjalne

Nowe typy wizjerów przepływu

Nowe wizjery przepływu w ofercie Continental Trade Sp. z o.o.

Ostatnio poszerzyliśmy grono naszych dostawców armatury przemysłowej. Możemy więc zaoferować Państwu nowe, korzystne cenowo i bezkonkurencyjne jakościowo, wizjery przepływu (wzierniki, przezierniki) produkcji europejskiej.

Tego typu armatura wykorzystywana jest do obserwacji wypełnienia i przepływu substancji (płynów, materiałów sypkich) w rurociągach i instalacjach przemysłowych. Sposób ich wykonania oraz użyte materiały pozwalają na pracę w wysokich temperaturach, oraz przy wysokich ciśnieniach. Zależnie od wykonania mogą pracować w środowiskach neutralnych, agresywnych, a także w kontakcie z żywnością. 

W artykule omawiamy wybrane typy wizjerów, od prostych wizjerów z rurą szklaną do skomplikowanych wizjerów z kilkoma (do 4) szkłami wziernymi i kilkoma (do 4) kołnierzami do połączenia z rurociągiem/rurociągami. 

Nowością jest opublikowanie interaktywnych 3-wymiarowych rysunków (zob. tutaj) oferowanych Państwu elementów armatury przemysłowej. Teraz możecie Państwo obejrzeć wybrane urządzenie z każdej strony i w dowolnej skali. 

Zapraszamy do lektury i do kontaktu.