0
Mika
Praca ze szkłem
Armatura
Produkty specjalne
01 Mika
02 Praca ze szkłem
03 Armatura
04 Produkty specjalne

Nowe typy wzierników

Nowe wzierniki w ofercie Continental Trade Sp. z o.o.

Dzisiaj ciąg dalszy informacji o nowościach w naszej ofercie handlowej z zakresu armatury przemysłowej. Dzięki poszerzeniu grona naszych dostawców możemy Państwu zaoferować nowe modele wzierników, korzystne cenowo i bezkonkurencyjne jakościowo. Uzupełniliśmy w ten sposób oferkę wzierników krajowych o wzierniki (okrągłe, owalne, prostokątne) produkcji europejskiej.

Tego typu armatura wykorzystywana jest do obserwacji wypełnienia i przepływu substancji (płynów, materiałów sypkich) w rzbiornikach, reaktorach i instalacjach przemysłowych. Sposób ich wykonania oraz użyte materiały pozwalają na pracę w wysokich temperaturach, oraz przy wysokich ciśnieniach. Dostępne są także wersje przeznaczone do zastosowań próżniowych. Zależnie od wykonania mogą pracować w środowiskach neutralnych, agresywnych, a także w kontakcie z żywnością

W artykule skrótowe informacje o niektórych typach wzierników. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszych stronach internetowych np. https://www.continentaltrade.com.pl/wzierniki-do-wspawania lub https://www.continentaltrade.com.pl/ramki-okragle.

Kontunuujemy publikowanie interaktywnych 3-wymiarowych rysunków oferowanych Państwu elementów armatury przemysłowej. Teraz możecie Państwo obejrzeć wybrane urządzenie z każdej strony i w dowolnej skali. 

Zapraszamy do lektury i do kontaktu.