0
Mika
Praca ze szkłem
Armatura
Produkty specjalne
01 Mika
02 Praca ze szkłem
03 Armatura
04 Produkty specjalne
Blog
Pozostałe na blogu

Nowe wizjery przepływu w ofercie Continental Trade Sp. z o.o.

18/01/2023
OCEŃ WPIS:
Twoja ocena
Dziękujemy za ocenę
średnia ocen: 5.0/5 - 1 głosów

Co nowego ?

W efekcie rozszerzania współpracy z producentami armatury przemysłowej możemy Państwu zaoferować, korzystne cenowo i bezkonkurencyjne jakościowo, wizjery przepływu (wzierniki, przezierniki) produkcji europejskiej. Zapewniamy krótkie czasy realizacji zamówień. Możliwe jest zastosowanie różnych materiałów a przez to dostosowanie armatury do Państwa potrzeb. Dzięki doskonałej współpracy z producentem możemy zaprezentować 3-wymiarowe interaktywne widoki oferowanych wyrobów. Możecie Państwo obejrzeć wybrane urządzenie z każdej strony i w dowolnej skali. Zapraszamy do ich oglądania na stronie https://www.continentaltrade.com.pl/widoki3d

Wizjery przepływu (zwane czasami także przeziernikami, wziernikami) wykorzystywane są do obserwacji przepływu substancji (płynów, materiałów sypkich) w rurociągach i instalacjach przemysłowych. Sposób ich wykonania oraz użyte materiały pozwalają na pracę w wysokich temperaturach, a także przy wysokich ciśnieniach. Zależnie od materiałów użytych do wykonania mogą one pracować w środowiskach neutralnych, agresywnych, a także w kontakcie z żywnością.

Poniżej znajdziecie Państwo niektóre, wybrane z naszej oferty, wizjery przepływu. Pełny wykaz dostępnych wizjerów przepływu znajdziecie Państwo na stronach naszego serwisu w dziale Armatura/Wizjery przepływu. Są tam także interaktywne widoki 3D oferowanych wizjerów przepływu.

Jeśli potrzebne są Państwu inne rozwiązania - prosimy o kontakt (dane kontaktowe są tutaj). 

Jakie wizjery przepływu proponujemy w nowej ofercie ?

Wizjery przepływu z rurą szklaną typu 620/620K.

Przeznaczenie:

służą do obserwacji przepływu płynów/materiałów sypkich w rurociągach. Pomiędzy dwa kołnierze, służące do połączenia z rurociągiem wmontowana jest rura szklana umożliwiająca obserwację przepływu czynnika. Rura szklana jest zabezpieczona dodatkowo osłoną plastikową, stanowiącą zabezpieczenie na wypadek pęknięcia rury szklanej. Wizjer typu 620 ma kołnierze metalowe. Jego wersja z kołnierzami plastikowymi (PCV, PP, PVDF) jest oznaczane jako typ 620K.

Wzierniki ze szkłem płaskim typu 390/391

Przeznaczenie:

typ 390 to typowy wziernik przeznaczony do wspawania w powierzchnię zbiornika, reaktora, rury. Służy do obserwacji przebiegu procesu w zbiorniku. Może być także wykorzystany jako wizjer przepływu, czyli do obserwacji przepływu czynnika (płynów, materiałów sypkich) wewnątrz rurociągu.
Typ 391 jest wersją wziernika 390 wyposażoną w profilowany kołnierz ułatwiający przyspawanie wziernika do powierzchni rury. Wymaga niewielkiej interwencji w powierzchnię rury.

Oba wizjery mogą być dodatkowo wyposażone w wycieraczkę. 

Wizjery przepływu typu 520/521/530/531/585

Przeznaczenie:

wizjery tego typu służą do obserwacji przepływu substancji w rurociągu. 
Wizjer typu 520 mocowany za pomocą typowych złączy kołnierzowych. W wykonaniu specjalnym może pracować pod ciśnieniem do 1000 bar !

Dostępna są także odmiany tego wizjera, takie jak: 
- wersja z króćcami do wspawania w rurociąg - to typ 521,
- wersja eliminująca pozostawanie płynu przy szkle wziernym - typ 530 (z kołnierzami) i typ 531 (do wspawania)
- wersja z podwójnym szkłem wziernym (bezpieczeństwo) - typ 585.

Wizjery przepływu typu 590/591/595/596

Przeznaczenie:

są to wieloportowe wizjery przepływu umożliwiające tworzenie połączeń rurociągów oraz obserwację z wielu stron przepływu substancji w rurociągu. 
Wizjer typu 590 mocowany za pomocą trzech typowych złączy kołnierzowych. Ma dwa naprzeciwległe wzierniki.

Dostępna są także inne wizjery wielokołnierzowe, takie jak: 
- wersja z trzema wziernikami i dwoma kołnierzami do połączenia z rurociągiem - to typ 591,
- wersja z dwoma wziernikami i czterema kołnierzami do połączenia z rurociągiem - to typ 595,
- wersja z czterema wziernikami i dwoma kołnierzami do połączenia z rurociągiem - to typ 596.

OCEŃ WPIS:
Twoja ocena
Dziękujemy za ocenę
średnia ocen: 5.0/5 - 1 głosów