0
Mika
Praca ze szkłem
Armatura
Produkty specjalne
01 Mika
02 Praca ze szkłem
03 Armatura
04 Produkty specjalne
Blog
Pozostałe na blogu

Nowa umowa partnerska

23/12/2022
OCEŃ WPIS:
Twoja ocena
Dziękujemy za ocenę
średnia ocen: 0/5 - 0 głosów

Umowa partnerska z ACI Industriearmaturen GmbH

Z niemiecką firmą ACI Industriearmaturen GmbH  (dalej: ACI) współpracujemy już od 2016 roku. Była ona naszym dostawcą zaawansowanej technicznie armatury przemysłowej. Akcesoria do zbiorników takie jak wzierniki okrągłe, wzierniki owalne i wzierniki prostokątne oferowane przez ACI uzupełniały naszą ofertę wizjerów do zbiorników, produkowanych przez krajowych producentów. 

Ponieważ współpraca przebiegała sprawnie i korzystnie dla obu stron, a opinie naszych Klientów o wyrobach ACI były bardzo dobre, zacieśniliśmy nasze kontakty z ACI, nadając im formę umowy partnerskiej. Na mocy tej umowy staliśmy się wyłącznym dostawcą armatury produkowanej przez ACI (wzierniki, wizjery przepływu, płynowskazy) na terenie Polski.  Umowa partnerska zapewnia nam, a tym samym i naszym Klientom, szybką dostawę, wysoką jakość, rozsądną cenę i dostosowanie armatury do indywidualnych wymagań Klienta.

Środowisko pracy armatury decyduje o doborze właściwych części, akcesoriów i generalnie wszystkich elementów infrastruktury procesowej. Dzięki ścisłej współpracy z ACI jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom armaturę (np. wizjery do zbiorników) przystosowane do pracy w określonej temperaturze i ciśnieniu (decydującej o doborze szkła wziernego i uszczelek) oraz do kontaktu ze specyficznym medium (decyduje o rodzaju stali użytej do produkcji elementów). Dla agresywnych środowisk możemy dostarczyć osłony mikowe, chroniące szkło przed korozją np. ze strony wody kotłowej, czy silnych kwasów lub substancji alkalicznych. Możemy także zlecić pokrycie wnętrza wizjera przepływu warstwą ochronną z tworzywa sztucznego, co z kolei zapobiega korozji elementów korpusu. 

Ofertę wyrobów produkowanych przez ACI podzieliliśmy na:

  • wzierniki podłużne przeznaczone do wspawania na/w ścianę zbiornika i pozwalające na obserwowanie przebiegu reakcji lub poziomu substancji w zbiorniku. Zależnie od wybranego modelu wzierniki mogą pracować w temperaturach do 243°C i przy ciśnieniach do 25 barów.
  • wzierniki okrągłe przeznaczone do wspawania na/w ścianę zbiornika. Stosowane głównie do obserwacji przebiegu procesu technologicznego w zbiorniku, reaktorze lub innym, normalnie zamkniętym, pojemniku.  
  • wzierniki okrągłe przykręcane, przeznaczone do mocowania śrubami na standardowych kołnierzach (DIN 28121). Dobierając odpowiedni wziernik, można zapewnić możliwość jego eksploatacji nawet przy bardzo wysokich ciśnieniach (do 160 barów) lub bardzo wysokich temperaturach (do 1000 °C).
  • wizjery przepływu, przeznaczone do obserwacji przepływu medium (płyny, materiały sypkie, gazy) w rurociągach, zbiornikach, silosach itp. Ze względu na zastosowane szkło wzierne, wizjery przepływu dzielą się na dwie główne kategorie: wizjery z płaskim szkłem wziernym oraz na wizjery z rurą szklaną (w osłonie plastikowej lub bez). W zależności od standardu możemy zaoferować wizjery przepływu zgodne z DIN lub zgodne z ANSI.  Większość wizjerów jest mocowana do infrastruktury technologicznej przy pomocy standardowych kołnierzy (DIN, ANSI), ale możemy także zaoferować wizjery przepływu przeznaczone do wspawania. Wizjery wysokociśnieniowe umożliwiają obserwację procesów zachodzących pod ciśnieniem do 1000 barów ! W ofercie mamy także wizjery przepływu wyposażone w 2 - 4 wzierniki lub 2 - 4 przyłącza pozwalające na lepszą obserwację procesu lub instalację aparatury pomiarowej i/lub oświetlenia. Więcej na stronie https://www.continentaltrade.com.pl/wizjery-przeplywu-a24 .
  • płynowskazy ze szkłem płaskim - transparentnym lub refleksyjnym. Dla szkieł transparentnych sugerujemy zastosowanie osłon mikowych.
  • płynowskazy z rurką szklaną - w osłonie plastikowej lub bez, w wykonaniu ze stali nierdzewnej lub z mosiądzu, z przyłączami kołnierzowymi lub gwintowanymi i kompletem zaworów.

Armaturę możemy dostarczyć w postaci kompletnej (szkła, zawory, uszczelki itp. skompletowane i gotowe do montażu). Możemy także zaoferować Klientom poszczególne elementy (kołnierze, szkła wzierne) lub części zamienne (np. uszczelki). Posiadamy także szeroki zakres akcesoriów (np. wycieraczki, oświetlenie) zwiększających funkcjonalność i wygodę użytkowania. Dzięki partnerstwu z ACI wszystkie te elementy możemy dopasować do potrzeb naszych klientów (temperatura, ciśnienie, środowisko), oferując jednocześnie bardzo wysoką jakość, szybką dostawę i rozsądną cenę.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

OCEŃ WPIS:
Twoja ocena
Dziękujemy za ocenę
średnia ocen: 0/5 - 0 głosów