Continental Trade Sp. z o. o.

Mika

Okienka mikowe

Piecyk z okienkami mikowymi

Mika posiada doskonałe właściwości elektryczne, fizyczne, mechaniczne oraz dobrą wytrzymałość termiczną. Jest przeźroczysta, ma dobre właściwości optyczne, jest płaska, niełamliwa. Wszystkie wymienione właściwości powodują, że mika jest materiałem idealnym do zastosowania jako okienka w tradycyjnych kominkach, piecach dając niezapomniane, wspaniałe efekty wizualne.

Zastosowanie okienek mikowych wyklucza ryzyko pęknięć, złamań i odprysków. Mika daje pewność, trwałość i wysoką wytrzymałość.

Mikowe okienka dostępne są we wszelkich rozmiarach i kształtach na indywidualne zamówienie klienta (prosimy o kontakt). Standardowe grubości to 0,15 - 1,0 mm.

Wymiary

Standardowe wymiary i grubości okienek mikowych

Rozmiar [mm] Grubość [mm]
120 x 80 0,10 - 0,15
0,15 - 0,25
120 x 90 0,10 - 0,15
0,15 - 0,25
0,30 - 0,40
0,50 - 0,60

Okienka mikowe sprzedawane są w klasie jakości V6 (klasy jakości opisane są tutaj) lub lepszej (na żądanie).

Jeśli potrzebne są inne wymiary, grubości lub inna klasa jakości - prosimy o kontakt i o zapoznanie się z naszą ofertą na mikę blokową.

Dane prezentowane w niniejszym opracowaniu oparte są na najlepszej wiedzy. Continental Trade zastrzega sobie możliwość ich aktualizacji i wprowadzania zmian zgodnie z postępem wiedzy i techniki. Podane dane nie są jednak podstawą przyjęcia odpowiedzialności za poprawne funkcjonowanie, które jest uwarunkowane wieloma czynnikami, wymagającymi rozpoznania dla każdego indywidualnego przypadku.